poniedziałek, 24 czerwca 2013

jaki będziesz?

Gdy byłam w ciąży z Kulką, zastanawiałam się jaki będzie. A dokładniej czy będzie podobny do JJ'a, czy może zupełnie inny, czy kruchy, drobny, a może duży, czy żywiołowy i wrażliwy, a może spokojny i bardzo cierpliwy. Odkąd jest z nami, każdego dnia nadziwić się nie mogę, jak bardzo różni się od brata. I gdy obserwuję Kubusia, to jaki jest energiczny, niecierpliwy, jak góra pięć minut nad jedną zabawą jest w stanie się pochylić i od razu wyszukuje sobie kolejne atrakcje, jak skacze po meblach, jak odskakuje mu głowa na placu zabaw, jak emocjonalnie reaguje, jak śpiewa i gada gada gada, wtedy przytulam spokojnego leniwca, nos w fałdkach tłuszczu skrywam i coraz częściej zadaję mu pytanie: "jaki będziesz?". Z jednej strony doczekać nie mogę się już tego czasu, odkrycia tajemnicy przyszłości, ich wspólnych zabaw, braterskich aktywnych relacji, z drugiej strony chciałabym zatrzymać zegar, aby kipiący radością Kubuś został dwulatkiem, a cierpliwa i wiele znosząca Kulka półrocznym niemowlaczkiem.11 komentarzy:

 1. Braciaki :) U Was 1,5 roku różnicy u nas będą 2 :) Jak to ogarniasz? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjni sa!!!!
  Ja tez mam czesto takie marzenie jak Ty!
  Ten okres 2 lata- pol roku jest genialny!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne chłopaki :) u nas tez 2,5 r. różnicy

  OdpowiedzUsuń
 4. fajne chlopaki :) ostatnie zdjecie the best:)

  OdpowiedzUsuń
 5. pięknie napisane i piękni są obaj wasi chłopcy :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowni są :* ja mam dwa żywioły, może gdy doczekam dziewczynki, to będzie spokojniejsza ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Są extra! Z wyglądu też tak różni, a jednak podobni! Ten sam fryc miał Kuba za młodu :P Ostatnie zdjęcie do granic możliwości rozczulające! Ależ mnie się marzy już rodzeństwo dla Syna, ino Mąż niechętnie na ten pomysł się jak dotąd zaopatruje..

  OdpowiedzUsuń
 8. Już tyle razy pisałam,że chciałabym zatrzymać czas... Zdarza się,że rodzeństwo jest podobne do siebie niczym bliźnięta,a Oni już na pierwszy rzut oka są całkiem inni ;).Kubuś-urzekające,ogromne,niebieskie oczy,a Kulka świetny,zadziorny irokez ;). Śliczne maluchy! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Słodziaki. Ciekawe co ma wpływ na charakter dziecka, w końcu geny te same, podobne warunki psycho-fizyczne, a potrafią być tak różni :)

  OdpowiedzUsuń
 10. kurcze mam identycznie, fajnie jest jak ktoś piszę praktycznie to co sama myślisz :)))

  OdpowiedzUsuń