sobota, 13 kwietnia 2013

to była impreza!

Kubuś wczoraj skończył dwa latka! Nie wiem, kiedy minął ten czas. Przecież dopiero "wczoraj" drżącą dłonią głaskałam jego malutką niemowlęcą główkę. A teraz w naszym sercu każdego dnia coraz więcej miejsca zajmuje taki duży chłopiec. Każdego dnia kochamy go coraz bardziej i mam wrażenie, że nie ma limitu na ogrom tej miłości!

JJ lubi komórki, pralki, zmywarki, sprzęty grające, aparat fotograficzny, tańczyć, oglądać książeczki, nazywać zwierzątka, oglądać Peppa Pig, biegać, skakać na krowie, przytulać się tylko wtedy, gdy on ma na to ochotę, dawać buziaki, język po kąpieli pokazywać, zasypiać ze smoczkiem i swoim misiaczkiem przytulaczkiem, rymowanki przed zaśnięciem, przechodzić do nas w nocy, witać nas słowami "cześć tata!", wyciągać mnie z łóżka okrzykiem: "kupa, kupa", jeść w żłobku wszystko, w domu jeść rosół taty i mielone mamy, śmiać się, bawić się z dziećmi, zjadać kredki, dotykać wszystkiego i pytać: "co to jest?", chodzić własnymi ścieżkami, wygłupiać się z tatą na łóżku.

JJ nie lubi gdy coś mu nie wychodzi, obcinania włosów, przytulać się na siłę, czyszczenia noska.


8 komentarzy:

 1. O matko pierwszy raz widzę żeby ktoś tak zapalał świeczki.A nie lepiej było je włożyć w tort i zapalić.To raczej trudne nie jest?

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepsze życzenia dla Kuby! Niech rośnie zdrowo i szczęśliwie :) Genialny tort z Peppą! Widzę, że zdmuchiwanie sprawia Jemu równie wielką frajdę co Tymkowi ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ pięknie od dmucha te świeczki;-P Nam też tym razem poszło znacznie lepiej, niż w zeszłym roku.
  Tort cudny...

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego dla Kubusia! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cuuudownie! Wszystkiego najlepszego dla super starszego brata swojego braciszka! Piękny, mądry i dzielny jest!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego co najlepsze Kubusiu :D

  ps. Ale piękny tort!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego, co najsłodsze dla Kubulka i Jego Kochanych Rodziców! Dziecię macie przeurocze!

  Buziaki
  asia.

  OdpowiedzUsuń