czwartek, 12 grudnia 2013

PIERWSZE urodziny KULCZYSŁAWA

Rok temu w szpitalu leżała obok mnie taka malutka Kuleczka, a teraz w pokoju obok spokojnie śpi sobie roczniak. Gdybym miała drugi raz podjąć decyzję o drugim dziecku, nie wahałabym się nawet przez sekundę. Dwa Maluchy w domu to wyzwanie, zmęczenie, z wielu rzeczy rezygnacja, ale rezygnacja na rzecz trudnych do nazwania doznań. Jaki jest Kamilek? To oaza spokoju. Cierpliwy, wytrwały, myśliciel. Uwielbia przytulanki, głaskanki, gilganie. Pogodny. Pan perfekcjonista. Łakomczuch. Zakochany w Bracie, jeszcze bardziej w Tacie, dosłownie i w przenośni Cycuś Mamusi. Jest CUDOWNY! 

Wszystkiego dobrego Kochana Kuleczko!13 komentarzy:

 1. Wzruszyłam się. Najlepszego dla Kamilka, zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa! Niech ono trwa jak najdłużej. Kulczysław jest słooodki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Kamilka! Spełnienia dziecięcych marzeń, szczęśliwego dorastania i zdrówka oraz dużo miłości:)

  OdpowiedzUsuń
 3. naj naj najlepszego dla naszego słoneczka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. na zdjęciu w prawym dolnym rogu wygląda już całkiem poważnie :) Kamilku (uwielbiam Twoje imię ;)) rośnij zdrowo! Myślę, że już wkrótce pokażesz swój prawdziwy charakterek :) Te oczy zdradzają wszystko! :) Bo Kamile z reguły nie są takie spokojne jak się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ze mnie świnia! Prawdziwa ŚWINIA! Jak mogłam to przeoczyć, zapomnieć?! Pędzę, to fakt, ale tego sobie nie wybaczę!

  Wszystkiego naj naj naj dla słodkiego Kamilka! Cuuuuuuuuuuudowny chłopczyk!

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak, powtarzam to do znudzenia wszystkim koleżankom, wahającym się w sprawie drugiego dziecka: jak dla mnie dopiero wtedy zaczyna się prawdziwa rodzina, uczucie szczęścia, spełnienia i jakiejś takiej pełni w domu + widok kochającego się rodzeństwa - to jest nie do opisania. I nic nie jest w stanie tego zmącić - ani brak sił, zmęczenie ani kolejna porcja trosk. Nic.

  Zdrówka dla Kamilka i całej jego rodzinki!

  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ wyrosła Chłopaczyna no:) najlepszego Malutki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna Rodzinka! Wszystkiego najlepszego dla Kamilka! Niech zdrowo rośnie i spełnia swoje dziecięce marzenia! Widać jak się zmieniał od pierwszego do ostatniego zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Pięknie! Wszystkiego najlepszego dla Kamilka :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Samych cudowności i radości dla Kamilka i Waszej Rodzinki :)
  asia.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wszystkiego najlepszego dla Kamilka!

  OdpowiedzUsuń